+90 232 376 80 81
info@turklab.com.tr
İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikası

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Türklab Tıbbi Malz. San. Ve Tic. A.Ş. her geçen gün hızla büyüyen ve sektöründeki gelişmeleri takip eden bir firmadır. Firmamızın en önemli yapı taşları çalışanlarımızdır. Firmamızı farklı kılan kurulduğumuz günden bu yana tüm çalışanlarımızla bilimin ışığında, birlik-beraberlik bilinciyle hareket etmek ve amatör ruhun heyecanını koruyarak kurumsallaşmaya çalışmaktır.

İşine samimi olarak yüreğini koyan her çalışanımıza katkıda bulunarak, kaliteli, sürekli öğrenen, gelişen, şeffaf, dürüst, adil ve tüm çalışanlarca benimsenen bir kurum kültürü yaratmak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

TÜRKLAB İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ

Türklab Tıbbi Malz. San. Ve Tic. A.Ş.’nin işe alım politikasının temelini şirketin hedef, yetkinlik ve değerlerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmek oluşturmaktadır.  Yapılan kadro çalışması ile ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda pozisyon yetkinlikleri göz önünde bulundurularak uygun adaylar ile mülakat sürecimiz başlar. Yönetici mülakatları ile devam eder. Mülakat yaptığımız her adayda istisnasız aradığımız temel yetkinlikler:

  • Güven Oluşturabilme
  • Sorumluluk alabilme
  • Bilgiyle Hareket Etme
  • Takıma Uyum Gösterme

Mülakat sürecimizin hemen ardından referans kontrolleri gerçekleştirilir. Değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaya/adaylara firmamız tarafından iş teklifi yapılır, teklifin kabul edilip edilmemesine bağlı olarak da birlikte çalışma sürecimiz başlar ya da uygun aday bulunana kadar devam eder.

TÜRKLAB EĞİTİM SÜRECİ

Türklab Tıbbi Malz. San. Ve Tic. A.Ş. yönetimi için en önemli kaynak ve değer “İnsan”dır. Bu sebeple insana yapacağımız her yatırım, bizim için en önemli yatırımdır.

Ailemize katılan tüm çalışanlarımızın eğitim süreci şirketimizi kısa sürede tanıyıp uyum sağlayabilmeleri için düzenlenen “oryantasyon eğitimi” ile başlar ve sonra takım arkadaşlarıyla birlikte performanslarını artırmaya yönelik, kariyer hedeflerine uygun ve gelişimlerini destekleyici eğitim programları ile devam eder.

Eğitim çalışmalarımızın hedefi, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini sürdürüp, mesleki becerilerini arttırması; hem kendi gelişimine hem de firmamıza katkı sağlamasıdır. Firmamızda güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı için iş sağlığı ve güvenliği konularındaki yasa ve yenilikleri yakından takip ediyoruz ve istinasız tüm çalışanlarımıza bu konuda eğitim veriyoruz.

Çalışanlarımızın Yaş Dağılımı;